Steiger terug op zijn plaats .......

terug naar overzicht

Dinsdag, 18 februari 2020

Onze visbotensteiger heeft het tijdens de storm van zondag 9 februari jl. zwaar te verduren gehad, met als gevolg dat de steiger gedeeltelijk losraakte van de verankering. Medewerkers van watersportcentrum Tacozijl hebben de steiger met touwen vastgezet om te voorkomen dat er nog grotere schade zou ontstaan en de steiger niet verder op drift zou raken. Uiteraard is een woord van dank aan deze mensen zeker op zijn plaats. Inmiddels heeft de firma Ferdinands de steiger weer op zijn oorspronkelijk plaats teruggelegd en de nodige reparaties uitgevoerd. Binnenkort volgt er nog een extra controle en zal worden gekeken of er nog extra maatregelen nodig zijn om te voorkomen dat dit zich in de toekomst gaat herhalen.

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies