Afsluiting "diepe gat"......

terug naar overzicht

Zaterdag, 11 januari 2020


Per 1 januari 2020 is de afsluiting van de toegang tot de parkeerplaats naar het diepe gat definitief. Ondanks een op ons verzoek ingediend bezwaar door Sportvisserij Frysl├ón tegen dit besluit bleef de provincie bij haar standpunt dat de afslag een gevaar was voor de verkeersveiligheid en een belemmering voor de doorstroming van het verkeer. Voor zo ver bij ons bekend heeft de afslag nog nooit geleid tot ernstige verkeersongelukken. Met dit besluit komt er een eind aan de bereikbaarheid van een unieke vislocatie welke jaarlijks door vele sportvissers uit binnen- en buitenland werd bezocht. De provincie heeft ter compensatie  wel toegezegd bij het eventueel aanleggen van voorzieningen aan de Langesloot en/of de Sondeler Leyen hier financieel aan bij te dragen.

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies